En Uyumlu Burçlar

27.05.2013 tarihinde Burçlar kategorisine eklenmiş, 2.464 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

En Uyumlu Burçlar

En Uyumlu Burçlar konumuzda hangi burcun hangisinle daha iyi anlaştığı hakkında kısa bilgiler vereceğiz.Artık günümüzde özellikle Burçlar konusunda bayanlar çok meraklı ve araştırmacı.Hatta öyle kişiler varki Burca göre kişileri hayatına sokabilecek düzeyde.

En Uyumlu Burçlar Nelerdir?

Koç Burcu özellikle Yay ve Aslan burcuyla çok iyi anlaşır.Aslan ve yay burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç İkizler terazi burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Boğa burcu özellikle Oğlak ve Başak burcuyla çok iyi anlaşır.Yengeç,başak ve oğlak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,başak,akrep,terazi,balık burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

İkizler burcu Terazi,Aslan ve İkizler ile çok iyi anlaşır.ikizler,aslan,terazi ve kova burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,ikizler,aslan,yay ve terazi burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Yengeç burcu boğa,akrep,balık ve kova burcu ile çok iyi anlaşabilir.Boğa,akrep ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,akrep,balık,başak ve terazi burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Aslan burcu koç,ikizler ve yay burcu ile çok iyi anlaşmaktadır. Koç,ikizler ve yay burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.İkizler ve aslan burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Başak burcu boğa ve oğlak burcu ile çok iyi anlaşır. Boğa ve oğlak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,yengeç,aslan,başak,balık ve oğlak burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Terazi burcu ikizler ve kova burcu ile çok güzel anlaşmaktadır.İkizler ve kova burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,ikizler,yengeç,terazi,ve başak burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Akrep burcu yengeç ve balık burcu ile güzel anlaşmaktadır. Yengeç ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,aslan,başak,akrep ve kova burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Yay burcu koç ve aslan burcu ile güzel anlaşır. Koç ve aslan burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.İkizler,terazi,yay ve balık burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Oğlak burcu boğa ve başak burcu ile güzel anlaşmaktadır. Boğa ve başak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Başak,oğlak ve balık burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Kova burcu ikizler,yengeç ve terazi burcu ile çok iyi anlaşmaktadır.İkizler,yengeç ve terazi burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Başak,yengeç,akrep ve kova burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Balık burcu koç,yengeç,akrep ve balık burcu ile çok iyi anlaşmaktadır.Koç,yengeç,akrep ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,boğa,aslan,yay ve balık burçları ile tutkulu bir aşk yaşayabilir.

En uyumlu burçlar konumuzunda sonuna geldik.Burçların uyumu hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Osmanlıda Burç İsimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında
admin

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

ceren
13 Kasım 2014 - 22:11

bu yanlış yanlış olmalı

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Subay Nasıl Olunur?
Nasıl Subay Olunur?Türk Silahlı Kuvvetlerinde Subay olarak görev almak isteyen bay
Forum Siteleri Para Kazandırıyor mu?
Forum Siteleri Para Kazandırıyor Mu?Site açmak isteyen birilerinin en çok açtığı sitelerin başında
Vodafone Facebook Twitter Paketi
Vodafone Facebook Twitter PaketiSosyal ağların genişlemesinle beraber artık kişiler bunları cep telefonlarında
Avea Sms Paketleri
Avea Sms PaketleriAvea Sms paketleri Faturalı, Faturasız hatlarda ücretlerinle beraber sizlere

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Subay Nasıl Olunur?
Nasıl Subay Olunur?Türk Silahlı Kuvvetlerinde Subay olarak görev almak isteyen bay
Şefkat Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Şefkat Tepe Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?Severek ekranlarda izlenen Şefkat Tepe dizisi bu senede bomba
Ankara etimesgut Zırhlı birlikler tümen komutanlığı
Acemi Birlik Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler OkuluAnkara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Tümen Komutanlığı diye
Vodafone Facebook Twitter Paketi
Vodafone Facebook Twitter PaketiSosyal ağların genişlemesinle beraber artık kişiler bunları cep telefonlarında

Son Yapılan Yorumlar

Nasıl Subay Olunur? için cemile diyorki;

Ben 14 yasınsayım ve dişlerimde tel var tek sorun bu acaba bu şekilde subaylık için basvuru yapabilirmiyim lütfen yardımcı olun

Bir başka bakış için Lady diyorki;

Farklı bir bakışta Benden gelsin mi ?.... El Bebek Gül Bebek Bu Yaşına Kadar Geldin Düşünsene Bir İt Heriften Sertçe Tekme Yedin Geceye Aşkla V

Yine geldi çattı sevgililer günü için Lady diyorki;

Hediyelerin anlamlı ve kalıcı olması kesinlikle kişiye özel olandır... Söylemek istediğim size ait özellerin olması.... Üzerine yazdırabileceğiniz bir
  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Kategoriler